Piana poliuretanowa

44 Views Comment Off

Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa to nieodłączny element w budownictwie. Można wymienić wiele zalet tej pianki, ale przede wszystkim chwali się ją za to, że jest najlepszym termoizolatorem. Z pewnością dodatkowym atutem jest wysoka wytrzymałość mechaniczna oraz porządna izolacja akustyczna.

Piana poliuretanowa służy do uszczelniania i przeprowadzania izolacji cieplnej. Można ją aktualnie wykorzystać nawet do murowania ścian. Z szeregu zalet pianki można wyliczyć takie jak: łatwy transport, obróbka i montaż. Substancja ta pod wpływem czasu nie zmienia swoich właściwości, a dodatkowo jest niezwykle odporna na działanie grzybów i pleśni. Polietylen jest nieszkodliwy dla zdrowia.

Zastosowanie pianek poliuretanowych jest bardzo szerokie. Można wyróżnić pianki do betonu, murowania, klejenia styropianu i piany montażowe. Każdy rodzaj ma inne zastosowanie. Dodatkowo można przebierać w różnego rodzaju piankach, które charakteryzują się nieco innymi właściwościami. Warto najpierw zdecydować jakiego efektu oczekujemy, a później wybrać piankę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania.

źródło: http://porownywarka-ac-oc.pl

Inne nasze artykuły:

Piana poliuretanowa
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

About the author

Nasza sonda:

Czy tanie meble biurowe na wymiar to najlepsze rozwiązanie dla firm?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Kontakt:
Emailadan32[malpa]wp.pl
Tel(026) 471 83 09
MiastoWarszawa
Kategorie
Zobacz również: